Нові пригоди Герди

Новорічний кастинг учнів 6-А класу у Діда Мороза

 

Святого Миколая та чудова компанія 8-А класу представила шоу-відкриття новорічно-різдвяних свят.

«Казка "Дюймовочка" на новий лад».
 
Веселий ярмарок
 

На доброму ярмарку ми побували. Одні продавали, другі купували, Співали, сміялися та танцювали . Та про предків наших славних з пошаною згадали.

 

Що б не сталося у житті, у всьому необхідно шукати позитив. Тоді життя набуде нового змісту, заграє яскравішими барвами, ви зрозумієте, як багато неймовірно мудрих, прекрасних, добрих і щирих людей оточують вас – лише зробіть крок їм на зустріч! У нашій школі відбувся Тиждень позитиву. Цитатою тижня ми обрали латинську приказку: «Відчуйте попутний вітер у ваших вітрилах. Рухайтеся. Якщо немає вітру, беріться за весла».

 

9 листопада в Україні відзначається День української мови та писемності. Зазвичай, в цей день у навчальних закладах проводяться різноманітні заходи, присвячені темі писемності та грамотності. З нагоди цього дня відбувається Всеукраїнський диктант національної єдності. Приєдналися до радіодиктанту й наші учні. Школярі пишуть такі диктанти з великим задоволенням, адже вони символізують єдність та любов до Батьківщини.
Проведення подібних заходів дозволяє не лише перевірити знання рідної мови, а й відчути солідарність з усіма, хто шанує українську та розуміє важливість її розвитку та збагачення!

Сьогодні Україна - незалена держава. Нам вкрай необхідно переосмислити своє буття.Зламати стереотипи старого мислення, створити новий світогляд,по-новому подивитися до себе, на навколишній світ,на свою країну. Тож, Вас вітає команда,нового покоління , покоління Z - "Закарпатці" - "ОРІЯНА!" Наша команда - це честь! Наша команда - це сила! Наша команда - стремління! Наша команда - нове покоління!
Діти - це наше МАЙБУТНЄ! Важливо своєчасно навчити їх любити і берегти все, що створено старшим поколінням, свободу, незалежність, свій народ, свою Батьківщину.
Наші "Оріянці" НАЙКРАЩІ!!!

Відзначення Дня людей похилого віку

 

СВЯТКОВА ЛІНІЙКА ПЕРШОГО ВЕРЕСНЯ

 
 

З метою виховання у молодого покоління українців відданості Батьківщині та українському народу, готовності обороняти рідну землю, бути фізичнорозвиненими та духовно багатими, сьогодні на базі нашої школи проведено зональну гру «Патріот»

День Соборності

Новорічні пригоди

Круглий стіл з психологом школи Поп О.О. та класним керівником
Брич В.О., 6-А клас

Бесіда"Правове виховання.Пустощі і кримінальна відповідальність"

Тренінг «Насильство, жорстока поведінка:форми виявлення, профілактика , допомога»

Перегляд та обговорення презентації «Булінг у школі – як розпізнати та що робити»
Ільтьо М.М., 10-А клас

 

Свято Миколая Чудотворця

26 жовтня відбулися загальношкільні батьківські збори

 
Акція "Руки допомоги"
 

Редактировать

 
У нашій школі проводилась акція “Руки допомоги”. Учні збирали канцтовари, іграшки, одяг, продукти харчування. Усі діти брали участь у цій чудовій акції, не один учень не став до цього байдужим. Сьогодні діти КЗ ЗСО «Ільницька гімназія» були дуже раді нашому візиту. Відбулося урочисте вручення подарунків. Вони сяяли усмішкою і дуже нам були вдячні. Учні нашої школи подарували їм справжнісіньке свято у цей день!

Осінню виставку відкрито

Сю ніч зорі чомусь колючі, як налякані їжачки. Сю ніч сойка кричала в кручі, сю ніч ворон сказав: «Апчхи!» Сю ніч квітка питала квітку: — Що ж це робиться, поясни? Тільки вчора було ще влітку, а сьогодні вже восени! Ліна Костенко

День учителя!

Сьогодні радісний, світлий і сонячний день, адже учні 10-б класу привітали нас із професійним святом - Днем Вчителя! Вони сказали нам дуже багато добрих, щирих слів любові, поваги і подяки.

 
 

Прощальний вечір випускників

 

Ми пам’ятаємо,якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна.Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації. Ми пам’ятаємо, що той , хто захищає свою землю, завжди перемагає. Це пам'ять робить нас сильнішими. Вона запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

Учні 9-А класу разом з класним керівником Ільтьо М.М. провели виховний захід присвячений 73-ій річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні.

День пам'яті Чорнобильської трагедії

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.

У 2018 році годинник життя відраховує 32 роки Чорнобильської катастрофи. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди.


 

У нашу школу завітало велике свято Пасхи. Аби тепло та урочисто зустріти Великдень, школярі готувалися заздалегідь: власноруч виготовляли писанки, малюнки та оригінальні стіннівки. А учні 5-Б класу показали святкове дійство батькам, учителям та учням школи і охоче поділилися знаннями про пасхальні вірування нашого народу. Цікаво й зворушливо розповідали про роль Великодня у житті людини, про традиції.

Міжнародний жіночий день 8 березня !

Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні вона на всіх одна… Війна. Ще кілька років тому, ми не могли собі і уявити, що знову на нашу Батьківщину прийде війна. Люди об'єдналися проти російського агресора. На полі битви – захисники, воїни. В прагненні підтримати наших відважних воїнів єднаються і дорослі і діти. Тому 23 лютого у актовій залі нашої школи відбулася зустріч із героями - земляками.

 

 
 

Новорічні свята у нашій школі.

 
 

Свято  Миколая у нашій школі!

 

 

Вернісаж іноземних пісень

Запальне свято вареників від учнів 2-б класу

Зональні ігри національно-патріотичного спрямування "Патріот"

 

День Учителя!!

Наші одинадцятикласники!

 

Виховний захід «День пам'яті і примирення. День Перемоги. Свято зі сльозами на очах»

 

Пам'ятаємо ...

 

Сміттєва мода 2017

 

 

 

 

Новорічна телепередача"Ключовий момент" 

 

Сміхопанорама у 6-А класі

Практичні заняття з ЦЗ

 

Виховна робота

26.11.2019 19:09
      На доброму ярмарку ми побували. Одні продавали, другі купували, Співали, сміялися та танцювали . Та про предків наших славних з пошаною згадали.
26.11.2019 19:04
    Що б не сталося у житті, у всьому необхідно шукати позитив. Тоді життя набуде нового змісту, заграє яскравішими барвами, ви зрозумієте, як багато неймовірно мудрих, прекрасних, добрих і щирих людей оточують вас – лише зробіть крок їм на зустріч!  У нашій...

Фотогалерея: фотоальбом